I. Zimní Biodanza Festival 2024
“Návrat domů”

5. - 7. 1. 2024, Centrum Buchov

Podívejte se, co můžete na festivalu zažít

Jedinečný prostor pro hloubkovou obnovu a výživu díky prožitku, hudbě, tanci a láskyplnému setkání s druhými lidmi.

Zima je čas odpočinku a uvnitřnění. I semínka v zemi odpočívají, aby na jaře mohla znovu vyklíčit. Přírodní cykly nás zvou k introspekci a usebrání se. Když si v tomto období dopřejeme dostatek času pro výživu a pro sebe, budeme mít na jaře více energie a jasnosti pro naše tvoření, sny i vize.

S novým rokem se často rychle tlačíme do nových předsevzetí, vizí a plánu. Já tě naopak zvu k tomu dopřát si čas a nechat věci zrát. Netlačit na sebe a nechat svou vizi pro příští rok pomalu vznikat z prostoru opravdu hlubokého spojení sám se sebou a se svou přirozeností.

Cílem tohoto víkendu není nová vize pro nový rok, cílem je vtělená nová kvalita bytí do tvého nového roku. A tato kvalita začíná v propojení se sebou, s druhými a se životem.

Cílem tohoto festivalu je “návrat domů”

Proto tě srdečně zvu do prostoru, kde díky Biodanze vytvoříme podmínky pro

IMG_4789

hlubokou výživu těla i duše

 .

IMG_4851

odpočinek v náruči života…. i dalších lidských bytostí

 .

IMG_4480

léčivou moc lidského kontaktu a propojení

 .

IMG_4554

návrat domů - do prostoru naší lidské přirozenosti a esence

 .

Jen si představ, jaké by to bylo mít už nyní v kalendáři naplánovaný čas, kdy po vánočním shonu a návštěvách budeš mít prostor jen a jen pro sebe.

Necháš v klidu doznít a integrovat vše, co se stalo za poslední období

Budeš mít prostor pro hluboké spojení se sebou a s tím, co si doopravdy přeješ

Zažiješ jaké to je, když nic nemusíš a vůbec na sebe netlačíš

Budeš mít podporu láskyplné skupiny, která ti umožní být sám se sebou, ale přitom se necítit osaměle

Povedou tě zkušení lektoři Biodanzy, kteří vytvoří bezpečný prostor, ve kterém se můžeš snáze uvolnit a cítit se jako doma 

IMG_4436
IMG_4772
IMG_4657

Co o festivalu řekli účastníci minulého ročníku?

“Byla to cesta k sobě, obnova ztraceného kontaktu se svým srdcem, tak čistou radost ze života jsem nikdy jindy nezažil!”

Michal

“Cítila jsem na Biodanza festivalu obrovské množství lásky k sobě a ostatním, hluboké propojení, radost z toho, že můžu dávat i brát. Ocitla jsem se pro mě v ideálním světě a zpětně to beru jako maják, který mi ukazuje, že takový svět existuje a že k němu vede cesta. Určitě k tomu přispěla obrovská spontaineta všech lidí díky úžasné atmosféře, kterou lektoři vytvořili.”

Irena

“Vůbec jsem nečekala co na festivalu prožiju. Cítila jsem vděčnost, že mohu být součástí roztočené spirály radosti, lásky a dobra s tolika podobně naladěnými lidmi.” 

Adéla

“Biodanza je pro mně cesta k lidství. Na Festivalu jsem měla hodně zásadních prožitků i aha momentů.”

“Biodanza je pro mě seberozvoj skrze tělo a hudbu. Díky biodanze poznávám, že si mohu sama vybírat, určovat a řídit, co v životě chci dělat. Tento aktivní přístup mi přináší obrovský pocit štěstí, je novým zdrojem energie a dodává mi velkou sebedůvěru. Pomáhá mi otevírat se a být a přístupnější k ostatním, prožívat život s radostí.”

“Překvapení, znovu a znovu údiv, jak velké a významné aspekty našeho života lze vyjádřit jednoduše pohybem, gestem...a jak silně na to reaguje tělo a hlava nestíhá…”  

Hanka

Průvodci festivalu

17155270_10154895076550605_576180702620976767_n

Aneta Končulová, Česká republika

Je lektorkou a zakladatelkou Biodanzy v Čechách. Její vášní je odemykání lidského potenciálu pomocí hudby, pohybu, emocí a skupinové dynamiky.
Biodanze se věnuje od roku 2008, absolvovala 3 letý výcvik facilitátorů v Anglii.
Její vizí je společnost, ve které žijeme naplno svůj potenciál v harmonii, radosti a lásce a vnímáme naši sounáležitost s druhými i s přírodou. Proto se věnuje rozvoji Biodanzy v Čechách. Metodologie Biodanzy totiž velmi jemně a zároveň efektivně lidi sbližuje a propojuje a zároveň nás navrací k naší přirozenosti a žití naplněného lidství.
Žije s mužem Peterem a dvěma syny Tobíkem a Matějíčkem na vesničce na Berounsku. Užívá si mateřství a zároveň vede lekce a semináře Biodanzy v Berouně a Praze.
www.biodanza.cz

Pablo profilovka

Pablo Escorcia, Nemecko

Pracuje v Berlíně jako učitel Biodanzy, jogín, kouč a poradce. Jeho životní cílem je povzvednout úroveň lidského vědomí skrze prožívaní vděčnosti a lásky a tvorba lepšího světa. Od roku 2005 je certifikovaným učitelem lektorů Biodanzy . Své studenty a lektory Biodanzy vede k prohlubování jejich praxe a zlepšení jejich porozumění systému Biodanzy. Vytvořil mnoho Biodanza programů pro soukromé i veřejné organizace. Do Biodanzy také vnesl prvky šamanismu, vede Biodanzu ve firmách a nabízí též pravidelné týdenní lekce v Berlíně. Jako učitel, tanečník a řečník se účastnil mnoha mezinárodních Biodanza konferencí ve více jak 10 zemích na 4 světových kontinentech

Uni-768x939

Unni Heim, Norsko

Unni je ředitelka Biodanza školy v Oslu v Norsku (www.biodanza.no).
Vystudovala přírodní vědy a transpersonální psychoterapii. Její vnímání života změnila vážná nemoc. Biodanza jí podporovala během celého procesu léčení a i dnes jí připomíná, jak je život cenný. Byla první, kdo v Norku nabízel Biodanzu a od roku 2011 v Oslu vede Biodanza školu s velmi velkým počtem studentů. Pravidelně vyučuje v řadě zemí a její specializace je Biodanza a propojení s přírodou.

Cena programu

Vyprodáno

Vyprodáno

Super zvýhodněné vstupné

Zvýhodněné vstupné

Vstupné

3.500,- Kč

jenom 10 míst
pouze v balíčku s letním Biodanza festivalem

4.400,- Kč

jenom 20 míst

5.490,- Kč

jenom 20 míst

Vyprodáno

Super zvýhodněné vstupné

3.500,- Kč

jenom 10 míst
pouze v balíčku s letním Biodanza festivalem

Vyprodáno

Zvýhodněné vstupné

4.400,- Kč

jenom 20 míst

Vstupné

5.490,- Kč

jenom 20 míst

Neváhejte se registrovat už dnes!
Kapacita je omezená na 50 míst. 

Praktické informace

Program začíná v pátek 5.1. 2024 v 17hod registracemi. Následuje v 18hod večeře a poté úvodní vivencie Biodanzy od 19:30. Končíme v neděli 7.1. 2024 cca v 16.30

Strava – skvělá vegetariánská kuchyně od kuchařky Petry Jiříčkové (roz. Slabé) 

Ubytuje a hostí nás Centrum Buchov (nedaleko Benešova u Prahy)

Ubytování a strava není součástí ceny festivalu. Hradí se v hotovosti na místě při registraci. 

STRAVA   –   490 Kč/osobu/den

UBYTOVÁNÍ   – Pokoj 450 Kč/osobu/noc
Společná místnost na matraci – 350 Kč/osobu/noc

Tj. celkem ubytování a strava za celý pobyt – 1880,- Kč (při ubytování na pokojích) nebo 1680,- Kč (při spaní na matraci)

Není na co čekat!

Pokud i ty toužíš po návratu domů…

Chceš si dopřát vyživující čas pro sebe v laskavém kruhu přátel a podobně naladěných lidí.

Chceš zažít vedení od několika skvělých lektorů Biodanzy současně.

Zkrátka myšlenka festivalu s tebou rezonuje a souzní…

Neváhej a registruj se už dnes. Počet míst je omezený na 50 míst.

Věnuj si tento jedinečný dárek!

Budeš z něho dlouho čerpat nejen ty, ale i tvá rodina

Můžu se přihlásit na festival i když nemám zkušenost s Biodanzou?

Rádi bychom ti doporučili alespoň minimální zkušenost s Biodanzou než se přihlásíš na celý festival. Festival je opravdu intenzivní zážitek a je lepší alespoň trochu vědět, do čeho jdeš. My potom nemusíme na festivalu vysvětlovat úplné základy a můžeme jít jako skupina do větších hloubek. Můžeš přijet alespoň na 2 týdenní lekce nebo se zúčastnit 1 denního semináře. Soupis možností najdeš na www.biodanza.cz nebo www.biodanzaCR.cz 

Pokud nemáte zkušenosti s Biodanzou, ale přesto si myslíte, že na festivalu nesmíte chybět, kontaktujte nás na info@biodanzafestival.cz a domluvíme se.

Potřebuju umět tančit?

Ne! 😉
 
Biodanza je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií.  Není nutné umět tančit ani být fyzicky zdatný, neučíme se žádné kroky ani taneční choreografie. Filozofií Biodanzy je přinést do našeho života více zábavy, potěšení, spontánnosti, štěstí a lásky. A to pouhým pohybem – tělo si samo říká, kam a jak intenzivně se chce pohybovat.

Co je Biodanza?

Biodanza je celostní systém rozvoje. Její metodologie je založena na intenzivních prožitcích přítomnosti, které přicházejí prostřednictvím hudby, pohybu a setkávání ve skupině. Vznikla v 60.letech v Jižní Americe a rozšířila se do celého světa. Založil ji profesor Rolando Toro. V překladu znamená Tanec života. Náš lidský potenciál má 5 základních tzv. linií rozvoje – vitalitu, kreativitu, sexualitu, pocitovost a transcendenci. Při lekcích Biodanzy tyto oblasti rozvíjíme a stimulujeme, což vede k celkovému rozkvětu naší osobnosti, pocitu naplnění, spokojenosti, radosti a lásky. Jednoduše řečeno – Biodanza je dobrodružství, které vás vtáhne do Života!
IMG_5110
IMG_4759
IMG_5560

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Neváhejte se na nás obrátit.

 +420 732 199 590 

Festival pro Vás organizují

17155270_10154895076550605_576180702620976767_n

Aneta Končulová

Vize, vedení projektu, lektor festivalu

IMG_2357

Katka

Komunikace s účastníky
Close Menu
EnglishCzech